Jachtařské osobnosti Česko

Fenclová Veronika Kozelská

Fenclová Veronika Kozelská

Narozena: 21.1.1981 Místo: Praha Lodní třídy: Cadet, Optimist, Evropa, Laser Radial Jachtařské úspěchy: 2016 12. místo - Olympijské hry - Rio de Janeiro 5. místo - Světový pohár Hyéres  2014   5. místo - MS ISAF - Laser Radial 5. místo - finále světového poháru 2012 9. místo -...

Více

—————

Hájek Milan

Hájek Milan

Narozen: 21.1.1968 Místo: Mladá Boleslav Přezdívka: Hajčus Lodní třídy: Optimist, Evropa, Finn, Fireball, RS700, Melges 24, námořní lodě Jachtařské úspěchy: 2016 2. místo Giraglia Rolex Cup - ORC 2. místo Mistrovství Evropy - RS700 4. místo Mistrovství Evropy - Fireball 2015 3. místo Rolex...

Více

—————

Hrdina Patrik

Hrdina Patrik

Narozen:  15.5.1967 Místo:  Praha Přezdívka:  Braun - The Legend Lodní třídy: Lechner, Mistral, 49er, Formula Jachtařské úspěchy: 2016 3. místo – Mistrovství ČR (Formula) 2015 3. místo- Mistrovství ČR (Formula) 2013 3. místo - mistrovství světa Masters...

Více

—————

Konkolski Richard

Konkolski Richard

Narozen: 6.7.1943 Místo: Bohumín Lodní třídy: malé sportovní plachetnice, kýlové plachetnice NIKÉ Jachtařské úspěchy: 1987 5. místo - BOC Singlehanded Race Around the World 1983 3. místo v kategorii - BOC Singlehanded Race Around the World 1980 9. místo (4. ve skupině) - OSTAR Transatlantic...

Více

—————

Křížek David

Křížek David

Narozen: 25.6.1972 Místo: Plzeň Přezdívka: Kreyson Lodní třídy: Optimist, Fireball, 49er, Star, Soling, Sportsboats, Melges 24, Mini 6,50, Figaro, ORC, Tornado, RS700, Flying Phantom Jachtař roku 2007 a 2008 25 mistrovských titulů a 41 medailí z mistrovství republiky Jachtařské...

Více

—————

Malina Tomáš

Malina Tomáš

Narozen: 14.9. 1978 Místo: Most Přezdívka: Tomano Lodní třídy: Mistral One Design, Neilpryde RSX, Slalom Jachtařské úspěchy: 2016   35. místo - Světový pohár PWA Costa Brava 2015   1. místo - Český pohár ve slalomu, Nové Mlýny 2014   1. místo - Český pohár ve...

Více

—————

Šmídová Lenka Vydra

Šmídová Lenka Vydra

Narozena: 26.3.1975 Místo: Havlíčkův Brod Přezdívka: Léňa Lodní třídy: Optimist, Evropa, 470 Jachtařské úspěchy: 2008 7. místo - Olympijské hry Peking - 470 (Lenka Mrzílková) 2005 4. místo - Mistrovství světa - 470 (Elizabeth Kratzig) 2004 2. místo - Olympijské hry Athény - Evropa 4. místo -...

Více

—————

Teplý Ondřej

Teplý Ondřej

Narozen: 15.2.1995 Místo: Brno Lodní třídy: Optimist, Laser, Finn Jachtařské úspěchy: 2016 1. místo - ME juniorů Finn 2. místo - MS juniorů (Silver Cup) Finn 14. místo - MS (Gold Cup) Finn 6. místo - Kieler Woche Finn 20. místo - Princess Sophia Trophy Finn 2015 1. místo - MS juniorů (Silver...

Více

—————

Trčka Martin

Trčka Martin

Narozen: 1977 Místo: Most Přezdívka: Trka Lodní třídy: Laser, D-One, Melges 20, Melges 24, Maxi Yachts Jachtařské úspěchy: 2013 2. místo - Mistrovství Evropy Melges 24 7. místo - Mistrovství Evropy Melges 20 2012 1. místo - Mistrovství světa D-One 2. místo - Mistrovství Evropy D-One 2011 1....

Více

—————