26.05.2014 07:30

DELTA LLOYD REGATTA - finále

V Medembliku byl ukončen Eurosaf Champions Sailing Cup - Delta Lloyd Regatta 2014. Český jachting zde reprezentovali 4 závodníci. Nejlépe se umístil Daniel Bína, který skončil v paralympijské třídě 2.4mR na celkovém 7. místě. Veronika Kozelská Fenclová skončila v olympijské lodní třídě Laser Radial na místě 8.

24.5.2014

V Holandsku na Delta Lloyd Regattě včera foukal opět velmi slabý vítr. Některé okruhy lodních tříd byly šťastnější, ale například u Radialů se neodjela ani jedna rozjížďka. Medemblik tak nedostál své pověsti. Většinou zde totiž fouká a jsou krátké ostré vlny. Dnes je poslední závodní den.

6. Daniel Bína - 8,5,5,10,5,8,5 - 36b
13. Petr Čermák - 16,6,17,12,10,12,20 - 73b

7. Veronika Fenclová - 8,5,9,5,11,16 - 37b

27. Karel Lavický - 11,23,24,28,OCS,DNC,DNC,DNC,DNC,DNC - 241b

------

23.05.2014

Zdánlivě ideální podmínky a pěkné počasí panovaly na Eurosaf Champions Sailing Cupu - Delta Lloyd Regattě v Holandsku. Podmínky však byly poměrně komplikované a bylo těžké se s nimi vypořádat. Z našich reprezentantů si bohužel všichni o něco pohoršili. Stále nejlépe si vede Dan Bína, který je na 6. místě a Veronika Kozelská Fenclová, která je na místě 7. Karel Lavický přijel na regatu nachlazen a zdá se, že dnešní den byl nucen vypustit.

6. Daniel Bína - 8,5,5,10,5,8 - 31b
13. Petr Čermák - 16,6,17,12,10,12 - 56b

27. Karel Lavický - 11,23,24,28,OCS,DNC,DNC,DNC - 179b

------

22.05.2014

V Holandsku se jede tradiční Delta Lloyd Regatta, dříve známá jako SPA Regatta. Jedná se o pohárový závod evropské jachtařské federace Eurosaf. První den byl ve znamení středního větru, zatím co včera vál už jen velmi slabý. Český jachting na regatě reprezentují čtyři závodníci ve třídách Laser Radial, RS:X a 2.4mR. Zatím nejlépe si vede Daniel Bína, který je v paralympijské třídě 2.4mR na průběžném 4. místě. O příčku dále na 5. místě, je v olympijské lodní třídě Laser Radial, Veronika Kozelská Fenclová.