07.12.2013 11:48

ISAF SAILING WORLD CUP - Markéta Audyová na 7. místě v Melbourne

Zatažená obloha a poměrně vysoké vlny v průběhu dopoledne ustoupily a v Melbourne začal poslední závodní den za skvělého jachtařského počasí.
Ve třídě Laser Radial se bojovalo ve finálové skupině, kde máme díky Markétě Audyové své zastoupení. Rozjížďky se počítaly za dvojnásobek bodů a i přes včerejší 4. místo se včele závodu udržela stříbrná medailistka ze světového poháru v Qingdao, Tatiana Drozdovskaya z Běloruska. Na druhém místě skončila vítězska z Qingdao Dongshuang Zhang z Číny a třetí obhájkyně vítězství v Melbourne, Krystal Weir z Austrálie. Markéta byla na průběžném 7. místě a opět dojela 7. Udržela tedy toto skvělé umístění. Zítra jsou na programu ještě finálové rozjížďky skifů a katamaránů.

Zde jsou průběžné výsledky ostatních olympijských lodních tříd:

• 470 M - 1. M. Belcher a W. Ryan AUS - 18. vítězství v řadě!!!

6. prosince 2013

Počasí v Melbourne se udobřilo a tak může světový pohár olympijských lodních tříd konečně pokračovat. Podařilo se ujet další 3 rozjížďky ve třídě Laser Radial, která nás pochopitelně nejvíce zajímá. Markéta Audyová zajela 8, 6, 9 a ze 6. místa klesla o jednu příčku. Ostatní lodní třídy nejsou zdaleka tak mezinárodně obsazené, ale přinášíme i jejich výsledky ve vedení závodu.