20.11.2014 07:30

DN - plachty od North Sails

Švédská centrála North Sails, specializovaná na lední jachty DN, přichází s nejnovějšími trendy v oblasti vývoje plachet pro toto jachtařské odvětví. Plachty jsou ze speciálně testovaných materiálů, mají velká okna ke zvýšení viditelnosti, vysoce účinné spíry, znaky třídy, čísla, bavlnky. Plachta je dodávána se spírami v kapsách, narolovaná ve speciálním, na zip otevíracím obalu, a připravená k vytažení. Na plachtách North Sails jezdí celá řada předních jachtařů, jako jsou mistři světa Tomek Zakrzewski, Ron Sherry, Matt Struble, nebo mistr Evropy Vaiko Vooremaa

Na trhu jsou nyní tři poslední modely plachet North Sails:

BI-Z
Jedná se o plochou plachtu, která má i přesto širokou škálu použití (v porovníní s ostatními plochými plachtami). Plachta je navržena pro maximální dosažitelnou rychlost, dobré vlastnosti při jízdě po větru a akceleraci. Nejlepší podmínky pro tuto plachtu jsou, když je rychlý led.
tvrdé sklo a vysněný led. Pro všechny síly větru.
tvrdý led s drobnými nerovnostmi, vodou, nebo sněhem. Střední a silný vítr.

FC-C
Když Frederik (DN S-8) a Tore vyvíjeli tuto plachtu, jejich cílem bylo udělat univerzální plachtu, která bude lepší než všechny ostatní na trhu. Cílem bylo co nejširší použití plachty. Ještě širší než u populární North Sails modelu FO-1, který přišel z Ameriky. Nová FC-C má dostatek výkonu pro akceleraci na startu a po obratech. Má ale také skvělé výsledky v maximální rychlosti. Největší využití je ve středním větru.
tvrdý led se sněhem, sněhová krusta, nebo vodní film. Slabý a střední vítr.
měkký led s vodou, mírná vrstva sněhu, nebo krusta. Slabý a střední vítr.
lepící led, zmrzlý sníh. Střední a silný vítr.

RI-P
Tato plachta je vyvinutá pro získání výšky a rychlosti na pomalém ledu. Jedná se o nejvýkonnější plachtu, která vhodná zejména pro těžší jachtaře.
měkký led s vodou, trocha sněhu, nebo sněhová krusta. Slabý a střední vítr.
drsný led, lepivé podmínky, měkký jarní led, sněhová pokrývka, zmrzlý sníh. Všechny druhy větru.

Jakákoliv z těchto plachet od North Sails stojí v současné době 821 EUR včetně DPH. Cena za dopravu jedné plachty je 50 EUR. U odběru více plachet se doprava neplatí. V případě zájmu kontaktujte North Sails - Česká republika.

Nyní se chystá objednávka, tak kdo má zájem se může přidat. Napište typ plachty a vaše závodní číslo.

NORTH SAILS
Czech Republic & Slovak Republic

M: +420-608-029-591
skype: hajcus.m
NorthSails.com
www.cz.northsails.com

—————

Zpět