09.09.2016 17:27

Forward jachtařská vesta

Otestovali jsme pro vás žhavou novinku, jachtařskou vestu FORWARD. Tento produkt byl vyroben speciálně pro minulý ročník Amerického poháru a nyní se dostává volně na trh. Ve flotile katamaránů Flying Phantom ji používá více než 90% závodního pole. Vesta si našla své příznivce i v jiných lodních třídách. Její hlavní výhodou je, že nijak neomezuje pohyb a je i přes certifikovanou nosnost 50N, velmi tenká.

Zájemci ji mohou objednat u firmy ONEYACHT s.r.o. za 2.490,- Kč (vel. S) - 2.736,- Kč (vel. M, L, XL)

TATO PLOVACÍ VESTA JE PROTEKTOROVANÁ, MÁ PŘEDNÍ A ZADNÍ KAPSU, JE MOŽNO DOKOUPIT "DÝCHÁK" PRO EXTRÉMNÍ JACHTING, STEJNĚ JAKO JACHTAŘSKÝ NŮŽ. VÁHA VELIKOSTI S POUZE CCA 700G

Jachtařská vesta WIP Forward
Specifikace
• tepelně vytvořená pěna vysoké hustoty, v souladu s EN393 / A1 a ISO 12402-5
• 50N výtlak
• zapínání na dvojité  popruhy
• Hmotnost: 0,7 - 1,2 kg dle velikosti
• Velikosti: S, M, L, XL 
Katamarány, skify, kite nebo windsurfing – jedná se o vysoce výkonná sportovní náčiní, která neustále posouvají své hranice dál. Jedná se zejména o rychlost a adrenalin, toto vše vyžadujeme od současného jachtingu. Jestliže posouváme tyto hranice, je bezpodmínečně nutné myslet i na svou ochranu před úrazem. Tato vesta nám tuto ochranu nabízí pomocí tepelně vytvořené přední a zadní výplně. Přitom nám umožňuje co možná největší volnost pohybu a velmi dobře padne na tělo. Spodní část plovací vesty je navržena tak, aby v případě potřeby nebyl problém použít hrazďák. 

GLENN ASHBY O TÉTO VESTĚ ŘEKL:

 

"TOTO JE VESTA, KTERÁ MÁ NÍZKÝ PROFIL A VYSOKÝ VÝTLAK, NEJLEPŠÍ CO  JSEM KDY TESTOVÁL! LÍBÍ SE MI TAKÉ PROSTORNÁ PŘEDNÍ KAPSA NA ZIP"

—————

Zpět