27.03.2014 17:15

Nechranice - tréninkové centrum

Na Nechranicích v kempu U hráze, kde bude naše hlavní tréninkové centrum, se vše připravuje na sezónu a především na naše první zahajovací soustředění.
Ubytování
K dispozici jsou nově vymalované chatky vybavené kuchyňkou a sociálním zařízením se sprchou. U nich je vždy malá terasa na sušení věcí. Chatky budou dovybaveny elektrickým radiátorem. Bydlet budou vždy dvě posádky dohromady. Cena bude symbolická.
Strava
V centrální části kempu je velká zastřešená budova, kde bude probíhat hromadné stravování. Místnost ale není izolovaná a musí se vyřešit vytápění. Snídaně budou ve formě bufetu. Obědy a večeře budou hromadné. Pokusím se vybrat něco univerzálního, co nás příliš nezatíží před náročným tréninkem. Cena jídel bude upřesněna.
Zázemí
V budově recepce máme vyčleněnou místnost na naše pravidelné brífinky, kde budeme pouštět videa a předávat si cenné rady. V kempu jsou pak dvě hřiště. Jedno na plážový volejbal a jedno tenisové, ale asfaltové. Je tam i dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm pro malé děti.
Sjezd do vody
Sjezd byl připraven k betonování, ale vyskytla se komplikace. Nyní se to řeší. Rozhodně ale dávat lodě na vodu je, i při současném nízkém stavu hladiny, v pohodě možné. Navíc při převládajícím západním větru je výjezd klidný a bezpečný. Bude se ale ještě vylepšovat.
Příjezd
Do navigací si zadejte Chbany - Vikletice. Záleží odkud přijedete, ale je třeba se dostat k hrázi a těsně před ní odbočit doleva na úzkou asfaltovou cestu. Po ní projedete kolem bývalého vojenského centra, kolem kempu, až dorazíte na konci k bráně kemp U hráze. Příjezd nahlaste na recepci za branou. Tam dostanete informaci o spouštění lodí k vodě a umístění vleků a vozů.

—————

Zpět


Nechranice - tréninkové centrum

—————

—————

—————

——————————