20.01.2014 18:23

ULTRA MARINE - velký test kotev

Ve spolupráci s Ultra Marine a Trade Group Radek Mašín, připravuje iRegata.cz velký test kotev Ultra Anchors. Tyto elegantní a extrémně funkční lodní kotvy, díky své kvalitě, postupně zaplavují evropské přístavy. Jsou totiž skvěle vyvážené a díky specifickému tvaru se vždy natočí správným směrem a zachytí se o dno. Díky tomu pak lze použít i poměrově menší řetěz oproti standardním kotvám. Z těchto důvodů jsou kotvy, díky úspoře hmotnosti, vhodné i pro závodní lodě. Jedna z kotev byla nyní dodána na novou loď IMOCA Open 60. Bonusem je navíc patentovaný otočný čepový úchyt řetězu a kotvy, který se díky jedinečnému systému vždy natočí tak, že je kotva vytažena na 100% tím správným směrem.

Zapůjčení kotev zdarma.

iRegata.cz společně s vámi chystá na léto velký test těchto kotev. Pošlete nám vyplněný dotazník a my vybereme 5 majitelů plachetnic a motorových lodí od 24 do 55 stop. Ty následně oslovíme a zdarma jim zapůjčíme na dva měsíce kotvy adekvátních velikostí. Společně s nimi pak budeme postupně zveřejňovat jejich zkušenosti s kotvením s kotvou od Ultra Marine. Tak neváhejte a napište. Stojí to za to.

 

—————

Zpět


Test kotev Ultra Marine

Chci se zúčastnit letního testu kotev Ultra Anchors. Mám zájem o zapůjčení kotvy na dva měsíce na moji vlastní plachetnici. O své zkušenosti se pak prostřednictvím redaktora iRegata.cz podělím s ostatními čtenáři.
Zapůjčíme zdarma

/album/zapujcime-zdarma1/ultra-anchor-jpeg1/

——————————